Naujienos

Vaida Gomoliauskienė: „Visada mėgstu teoriją, pagrįstą praktika“

  2020-09-09

Tradicinės Konsultanto dienos metu Verslo ekonomikos skyriaus vadovei Vaidai Gomoliauskienei dėkota už kompleksinį požiūrį į paslaugų pardavimą, teikimą, kūrimą, plėtrą, skatinimą ir įgyvendinimą siekiant LŽŪKT strateginių tikslų 2019 metais.

Sveikindama Vaidą Gomoliauskienę, Profesinių kompetencijų padalinio vadovė Asta Šakickienė sakė, kad ji – labai teigiamos energijos kamuolys, kuria moka dalintis.

 „Vaida pasižymi kūrybiškumu sprendžiant visas problemas. Jai nereikia sakyti, kaip daryti, tereikia nurodyti kryptį ir kokio tikiesi rezultato, visa kita ji padarys ir sugalvos pati. Tai labai savarankiškas žmogus, mokantis ir žinantis, kaip daryti gerai. Vaidai labai svarbios vertybės, kuriomis visada vadovaujasi. Dėkoju jai už kritinį mąstymą, kad nebijo išsakyti savo nuomonės, ir tai yra variklis, verčiantis mąstyti kitus“, – sakė Asta Šakickienė.

Dėkodama už suteiktą nominaciją, Vaida Gomoliauskienė priminė patarlę – vienas lauke ne karys. „Nesijaučiu nei geresnė, nei protingesnė už kitus. Šalia manęs turėtų stovėti kolegos iš biurų ir skyriaus. Kalbant apie jį, visada sakau, kad skyriaus rezultatas – kiekvienos iš mūsų rezultatas, o prisimenant 2019 m. ypač norėčiau padėkoti vyriausiajai verslo ekonomikos specialistei Vaidai Čepienei“, – sakė Vaida.

 Pripažinusi, kad visada mėgsta teoriją, pagrįstą praktika, Vaida kalbėjo apie tai, kad Konsultavimo tarnyboje dirbti saugu, įdomu ir nenuobodu. „Tai pirmoji mano darbo vieta, kurią aš myliu“,– sakė ji.

Kolegoms Vaida linkėjo vidinės ramybės, susiklausymo, motyvacijos dirbti ir stengtis dėl viso kolektyvo.

Nuotraukoje Verslo ekonomikos skyriaus vadovė Vaida Gomoliauskienė (kairėje) su Profesinių kompetencijų padalinio vadove Asta Šakickiene.