Naujienos

VDU renginyje „Mano karjera 2022: ko tikisi darbdavys?“ vienas iš pasirinkimų – LŽŪKT

  2022-11-15

Šiandien Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras  kvietė studentus, absolventus bei VDU bendruomenę dalyvauti renginyje „Mano karjera 2022: ko tikisi darbdavys?“ O kokie Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos lūkesčiai ir siūlomos galimybės? – studentams atsakė renginyje dalyvavusios žmogiškųjų išteklių srities specialistės.

Su studentais renginyje bendravo Konsultavimo tarnybos Žmogiškųjų išteklių vystymo skyriaus vadovė Alberta Povilauskaitė, Žmogiškųjų išteklių administravimo skyriaus vadovė Gerda Baliulevičiūtė ir vyresnioji personalo specialistė Giedrė Baniotė.

Specialistės supažindino besidominčius studentus su Konsultavimo tarnybos siūlomomis galimybėmis ieškant praktikos ar darbo vietos, dalinosi informacija apie šiuo metu esantį specialistų poreikį, pristatė svarbiausius atrankos aspektus.

„Džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti ir bendrauti su studentais ir fakultetų dekanais. Abipusiai naudingi buvo individualūs darbo pokalbiai su susidomėjusiu jaunimu. Kalbantis su studentais paaiškėjo, kad žino apie mūsų organizaciją ir domisi ja, o tai džiugina“, – sakė A. Povilauskaitė.

Konsultavimo tarnyba ūkininkų konsultavimo rinkoje jau beveik 30 metų. Per tą laiką susiformavo naujų darbuotojų atrankos ir įvedimo į darbą procesai. Daug dėmesio skiriama naujo žmogaus kuravimui, mokymui. Per 400 darbuotojų šiuo metu turinti viešoji įstaiga atvira visiems, kas sieja savo ateitį su buhalterine apskaita, ekonomika, gyvulininkyste, augalininkyste, miškininkyste, darbų sauga, IT ir kt. Informacija apie specialistų poreikį visoje Lietuvoje veikiančiuose biuruose ir centrinėje buveinėje, įsikūrusioje Akademijos miestelyje, Kėdainių r., skelbiama interneto svetainėje.

Dar skaitykite www.manoukis.lt

 LŽŪKT informacija ir nuotraukos