Naujienos

VDU ŽŪA virtualios Karjeros dienos. Sužinokite apie darbo ir praktikos LŽŪKT galimybes

  2021-02-25

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT) kviečia vyresniųjų klasių moksleivius, studentus, absolventus dalyvauti vasario 26 d., 11.00–12.30 val., VDU Žemės ūkio akademijos organizuojamoje virtualioje diskusijoje su šalies agroverslo lyderiais.

Renginio dieną prasidės kontaktų mainų mugė. Ją aplankyti bus galima adresu: expoacademia.lt. Dalyvaujančios įmonės, įstaigos pristatys savo organizaciją, kvies susipažinti, pasakos apie galimybę tapti organizacijos dalimi.

Galvojate, kur studijuoti, turite susirasti praktikos vietą, norite gauti darbo pasiūlymą, sužinoti apie LŽŪKT inovacijas ir darbo kultūrą – dalyvaukite Žmogiškųjų išteklių administravimo ir Rinkodaros skyriaus parengtame virtualiame pristatyme. Virtualaus stendo numeris 13.

Geriausi pavyzdžiai – praktiniai, o patarimai, kaip sakoma, iš pirmų lūpų. Su jumis kalbėsis ir inovatyvų LŽŪKT požiūrį į ūkį pristatys Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro vadovas Lukas Šapranauskas, neseniai baigęs studijas Žemės ūkio akademijoje. 

„Esame įmonė, turinti biurus visoje Lietuvoje. Darbo patirtis artėja prie 30-mečio. Įvairiomis mūsų paslaugomis naudojasi per 6000 sutartis pasirašančių klientų. Kasmet jų daugėjant, atsiranda naujų darbuotojų poreikis. Kviečiame tapti organizacijos dalimi ir tapti patikimu partneriu mūsų klientams!“, – kvietė Žmogiškųjų išteklių administravimo skyriaus vadovė Gerda Baliulevičiūtė.

Renginį ves ir apie karjeros galimybes su rinkos lyderiais kalbėsis kelionių fotografas Linas Marcišauskas, daugumai jūsų žinomas iš Youtube projekto  „Linas Dirba Darbus”.

Programa

Paskubėkite registruotis

Renginys bus transliuojamas MS Teams platformoje: https://bit.ly/3pJ6suY

 „Tapk vienu iš kuriančių pokyčius” – kviečia organizatoriai ir mes – Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos komanda.