Naujienos

Veislinių gyvūnų parodoje su mobilia laboratorija ir edukacine programa vaikams

  2021-09-13

Konsultavimo tarnybos centrinės buveinės komanda dalyvavo Respublikinėje veislininkystės ir gyvulininkystės pasiekimų parodoje „Veislinių gyvūnų paroda Algirdiškis 2021“. 

Dvi dienas Algirdiškyje vykusiosje Veislinių gyvūnų parodoje Tiksliojo ūkininkavimo centro gyvulininkystės specialistai Vytas Gudaitis, Vidas Tolevičius, Kamilė Turskytė, Erika Bindokaitė pristatė mobiliosios gyvulininkystės laboratorijos paslaugas.

Džiugią nuotaiką kūrė bendravimas su parodoje dalyvavusiais vaikais. Jiems skirtos atrakcijos – viena iš Konsultavimo tarnybos įgyvendinamo projekto „Pieno kelias“, finansuojamo pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“, dalių. Rateliai, mini dailės studija, kurioje mažieji spalvino karvutes, viktorina, dėlionė – šitame rate džiugiai sukosi Rinkodaros skyriaus vadovė Erika Mankutė, redaktorės Ramunė Sutkevičienė ir Jolanta Dalia Abarienė.

Lietuvos žemėlapyje vaikai žymėjosi, iš kur atvykę. Daugiausia – iš Panevėžio miesto ir rajono. Drauge su auklėtojomis iš įvairių darželių apžiūrėti parodos atvažiavę ir su tėvais atvykę įvairaus amžiaus vaikai noriai dalyvavo visoje jiems skirtoje veikloje, buvo laimingi gavę prizų-siurprizų.

Videoreportažas iš parodos www.agroakademija.lt