Naujienos

„Verslo alėjoje“ ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba

  2022-09-09

Kėdainiams švenčiant 650-ąjį jubiliejų, pirmą kartą organizuotas renginys – „Verslo alėja“. Tarp 15-os dalyvių ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.

Dalyvauti nekomercinio pobūdžio renginyje „Verslo alėja“ ir pristatyti savo veiklą pakviestos Kėdainių mieste bei rajone veikiančios įmonės ir verslininkai. Pasak organizatorių – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo, šio renginio tikslas yra didinti vietos organizacijų ir verslų žinomumą. Senamiestyje įsikūrusioje alėjoje reklamuojamos paslaugos ir prekės, degustuojami produktai.

„Gavę kvietimą dalyvauti „Verslo alėjoje“, ilgai nedvejojome. Kitąmet jau 30 metų, kai Akademijos miestelyje, Kėdainių rajone, buvo įkurta VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba. Kėdainiuose veikia vienas iš 46 mūsų biurų. Esame žinomi tarp ūkininkų, o čia puiki proga savo darbus, paslaugas pristatyti platesniam rajono žmonių ir miesto svečių ratui“, – sako įstaigos veiklą kėdainiečiams pristatanti Rinkodaros skyriaus redaktorė Jolanta Dalia Abarienė.

Atvykusiųjų prie Agroakademija autobusiuko, laukė smagūs viktorinos klausimai apie LŽŪKT, dailės užduotėlės, draugiški pokalbiai ir atminimo dovanėlės. O drauge su vaikais karvytę spalvomis dekoravo ir keramikė Ingė Talmantienė. Ar jau matėt jos puikių darbų parodą Kėdainiuose?

Viliamasi, kad tokio pobūdžio renginiai taps gražia verslo ir įvairių Kėdainių miesto bei rajono organizacijų pripažinta tradicija.

LŽŪKT informacija