Naujienos

Vilma Čereškaitė: „Konsultavimo tarnyboje – gera“

  2020-09-09

Buhalterinės apskaitos skyriaus vyresnioji buhalterinės apskaitos specialistė Vilma Čereškaitė Konsultavimo tarnyboje dirba jau 10 metų ir sako, kad čia dirbti gera.

Buhalterinės apskaitos skyriaus vyresniosios buhalterinės apskaitos specialistės Vilmos Čereškaitės atkaklumas, sąžiningumas, pastangos tobulėti lėmė, kad ji tapo viena iš geriausių 2019 m. Konsultavimo tarnybos specialisčių. Ji sakė, kad šis įvertinimas turi simboliškos reikšmės –  nominacija jai suteikta Konsultavimo tarnyboje išdirbus 10 metų.

„Jei būtų blogai, tikrai nebūčiau tiek dirbusi. Man čia gera. Gal ir skamba banaliai – Konsultavimo tarnyba man lyg antrieji namai. Ir skyriaus kolegės, ir biurų konsultantės, kurios kreipiasi į mane darbo klausimais, skatina gilintis ir tobulėti“,– mintimis dalinosi Vilma.

Profesinių kompetencijų padalinio vadovė Asta Šakickienė dėkojo Vilmai Čereškaitei už atkaklumą, kantrybę, sąžiningai atliekamą darbą ir linkėjo sėkmės ieškant geriausių sprendimų.

Nuotraukoje Buhalterinės apskaitos skyriaus vyresnioji buhalterinės apskaitos specialistė Vilma Čereškaitė (kairėje) su Profesinių kompetencijų padalinio vadove Asta Šakickiene.