Naujienos

Vokietijoje pristatyta „e-GEBA“ Augalininkystės modulio mobili programėlė

  2022-05-09

Tarptautinio projekto „Inovatyvių ūkio konsultavimo įrankių taikymas ir sklaida / FAIRshare“ partneriams pristatyta bendra Lietuvos žemės ūkio situacija ir ūkio valdymo sistemos „e-GEBA“ Augalininkystės modulyje kuriama mobili programėlė. 

Įgyvendinant tarptautinio projekto „Inovatyvių ūkio konsultavimo įrankių taikymas ir sklaida / „FAIRshare“ veiklą, Inovacijų paramos tarnybos vadovė Laura Girdžiūtė, inovacijų paramos specialistė Dovilė Petkevičienė, Konsultavimo paslaugų ir produktų valdymo skyriaus vadovė Reda Milčiuvienė vyko į Miunchene (Vokietija) organizuotą projekto partnerių susitikimą. Jame dalyvavo partneriai iš Kroatijos, Ispanijos, Austrijos, Vokietijos.

Kiekviena šalis pristatė žemės ūkio situaciją ir kuriamą ar adaptuojamą skaitmeninį įrankį. Pranešimą apie bendrą žemės ūkio situaciją Lietuvoje skaitė inovacijų paramos specialistė D. Petkevičienė, „e-GEBA“ Augalininkystės modulio mobilią programėlę pristatė Konsultavimo paslaugų ir produktų valdymo skyriaus vadovė R. Milčiuvienė.

Specialistės dalyvavo praktiniuose seminaruose, kurių metu dalinosi patirtimi kuriant ar adaptuojant skaitmeninius įrankius, gerinančius konsultantų ir ūkininkų bendradarbiavimą, aptarė problemas, rengė rekomendacijas, kaip jas spręsti diegiant skaitmeninius įrankius ir informuojant apie juos.

LŽŪKT informacija