Naujienos

Žemės ūkio bendrovių ir įmonių vadovai kviečiami informuoti apie aktualiausių mokymų poreikį

  2019-05-27

Nuolatinių verslo pokyčių sūkuryje labai svarbu nuolat atnaujinti žinias. LŽŪKT kviečia žemės ūkio bendrovių ir įmonių vadovus informuoti apie jų darbuotojams reikalingus mokymus.

Elektroninė apklausos nuoroda: www.manoapklausa.lt/apklausa/1107601348/

Per daugiau nei 25 veiklos metus Konsultavimo tarnyba sukaupė didžiulės patirties organizuodama mokymo kursus žemdirbiams ir žemės ūkio specialistams.  Planuojant ir organizuojant mokymus, atsižvelgiama į tikslines klausytojų grupes, sezoniškumą ir žemės ūkio produkcijos gamybos specifiką regione.
Mokymų medžiagą – metodinę, dalijamąją ir demonstracinę – rengia kompetentingi ir ilgametės patirties turintys specialistai, kurie stengiasi, kad ji būtų aiški, padedanti mokymo kursų dalyviams lengvai įsisavinti dėstomą informaciją.
Kursai organizuojami dalyviams patogiose vietose: rajono, miesto, seniūnijos centruose ar bendruomenės namuose, praktiniai mokymai – ūkiuose.
Taip pat organizuojami  mokymai ir nuotoliniu būdu informacinėje sistemoje IKMIS.  
„Planuojant tolesnius darbus, labai svarbu išanalizuoti poreikį, todėl nusprendėme kreiptis ne tik į ūkininkus. Mums svarbi ir žemės ūkio bendrovių ar įmonių vadovų nuomonė. Juk jie geriausiai žino, kokių žinių stinga darbuotojams, kurias reikėtų atnaujinti, priklausomai nuo sparčiai į žemės ūkį žengiančių išmaniųjų technologijų, vis didėjančio dėmesio tiksliajam ūkininkavimui. Svarbu paminėti, kad LŽŪKT specialistai yra kompetentingi parengti mokymus įvairiomis šiuo metu aktualiausiomis augalininkystės, gyvulininkystės, buhalterinės apskaitos, verslo ekonomikos, darbų saugos, miškininkystės sričių temomis“, – sakė Mokymų paslaugų skyriaus vadovė Ingrida Babenskienė.

Šiuo metu jau parengtos ir sėkmingai organizuojami mokymai pagal 15 mokymo programų. Jei turite klausimų, pasiūlymų ar nerandate Jums reikalingos mokymo programos, rašykite 
el. paštu [email protected]