Naujienos

Žemės ūkis. Neabejingi situacijai Ukrainoje

  2022-03-02

Jau savaitė, kai pasaulis gyvena itin slogia nuotaika. Nepaisant to, daugybė žmonių, įmonių, organizacijų vienijasi, tiesdami pagalbos ranką Ukrainai. Tarp jų ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.

Jau savaitė, kaip pasaulis gyvena itin slogia nuotaika. Nepaisant to, daugybė žmonių vienijasi, tiesdami pagalbos ranką Ukrainai. Neabejingi Lietuvos žmonės paaukojo per 10 mln. Eur, rūbų, maisto produktų. Prie humanitarinės pagalbos prisideda ne tik žmonės – organizacijos, verslai. Didžiuojamės, kad mūsų šalies ūkininkai surėmė pečius ir renka labdarą – negendančius maisto produktus, prisideda ir pinigine parama.  Išsamiau –  http://lus.lt/.

Prie pagalbos Ukrainos žmonėms prisidės ir VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba. Esame pasirengę LŽŪKT  Svečių namuose (Akademija, Kėdainių r.) priimti ir apgyvendinti 10 ukrainiečių, bėgančių nuo karo žiaurumų. Tikime, kad net mažomis iniciatyvomis galime prisidėti prie didelių darbų.

Primename, kad kiekvienas iš mūsų gali Ukrainai ištiesti pagalbos ranką – paaukoti pinigų „Blue Yelow“ organizacijai,  itin reikalingų daiktų ar maisto produktų labdarą renkančioms organizacijoms – „Raudonajam kryžiui“, „Caritui“, „Samariečiams“ ir kt.

Mintimis ir darbais padėkime Ukrainai. Слава Україні! Героям слава!

Naudingos nuorodos:

https://www.blue-yellow.lt/

http://lus.lt/

https://www.redcross.lt/

https://www.lietuvossamarieciai.lt/

https://maltieciai.lt/