Naujienos

Žinios, padedančios siekti ilgalaikių rezultatų

  2022-06-20

Birželio 17 d. Tiksliojo ūkininkavimo demoturas vyko Tauragės rajone ūkininkaujančių  Ilonetos ir Eriko Klimaševskių gyvulininkystės ūkyje, kuriame laikomi ir pienininiai, ir mėsiniai galvijai.

Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centro komanda su rajono ūkininkais pasidalijo įžvalgomis, kaip optimizuoti augalininkystės ūkio išlaidas tręšimui naudojant atitinkamas ir bene kiekvienam ūkininkui įkandamas tiksliojo ūkininkavimo priemones – pradedant dirvožemio ėminiais baigiant dronų panaudojimu.

Tauragės rajonas – gyvulininkystės kraštas, tad daugiausia diskutuota apie gyvulininkystę. Aktualiausias buvo kokybiško pašarų ruošimo klausimas, juk dalis ūkininkų ką tik baigė pirmąją žolės pjūtį ir ruošia silosą. Taip pat daug kalbėta apie gyvulių sveikatingumą ir reprodukcinių sutrikimų prevenciją, ligų gydymą, sėklinimo ypatumus.

Jei norite neformalioje aplinkoje pasikonsultuoti su patyrusiais augalininkystės ir gyvulininkystės specialistais, kviečiame į paskutinįjį demoturą, birželio 21 d. vyksiantį Šalčininkų rajone.

Drauge siekime bendro ir nevienadienio rezultato!

Daugiau informacijos ir registracija 

LŽŪKT informacija

Audriaus Nutauto nuotraukos