Tiksliojo ūkininkavimo paslaugų ir kompetencijų centras

Kvalifikuotos konsultacijos, padedančios optimaliai išnaudoti ES paramos gavimo galimybes, įvertinant: planuojamų investicijų ūkyje atsipirkimo laiką, grąžą, efektyvumą; ūkio finansines galimybes investuoti ir plėtoti gamybinius procesus laiku vykdant įsipareigojimus, padedančius priimti teisingus sprendimus, turėsiančius įtakos ūkio veiklos rezultatams.

Kokybiškos, tikslingos, profesine etika pagrįstos, klientų poreikius ir lūkesčius atitinkančios ekonominės, buhalterinės, technologinės ir kitos verslų plėtros paslaugos.

Paslaugos teikiamos ūkininkams, mažoms įmonėms, individualiai dirbantiems verslininkams, didelėms akcinėms bendrovėms, nepelno organizacijomis, kurios pradeda ar plėtoja žemės ūkio veiklos, žemės ūkio produkcijos perdirbimo, miškininkystės, alternatyviosios veiklos kaime  sektorių veiklą.

Kokybiškos, klientų poreikius ir lūkesčius atitinkančios tiksliojo ūkininkavimo paslaugos: kintamos normos tręšimo planai, parengti paėmus  ir ištyrus dirvožemio ėminius; mobilios gyvulininkystės laboratorijos specialistų teikiamos paslaugos; laboratoriniai vandens ir dirvožemio tyrimai.

Kontaktai


Automatizuotas dirvožemio paėmimas ir ištyrimas

Ar žinote, kad atlikus dirvožemio tyrimus ir pagal juos parengus tręšimo planą galima iki 20 % mažiau išleisti trąšoms ir tuo pačiu gauti 5% didesnį derlių? Kreipkitės. Racionalūs sprendimai – Jūsų sprendimai!

Kontaktai

Mobili gyvulininkystės laboratorija

 Atvykę į ūkius specialistai-ekspertai teikia mobilios gyvulininkystės laboratorijos paslaugas: tiria gyvulių sveikatingumą (kraujo, šlapimo tyrimai), pieno kokybės rodiklius, ūkio pašarų bazę, nustato ankstyvą veršingumą ir pataria reprodukcijos gerinimo klausimais, vertina melžimo įrangos tinkamumą ir gyvulių laikymo sąlygas. Atsižvelgdami į gautus rezultatus, teikia profesionalias rekomendacijas, padedančias efektyviau ūkininkauti.

 Sužinosite, ūkio pašarų kokybę ir maistingumą.

Praėjus 28 d. po apsėklinimo ir atlikus tyrimą, žinosite, ar karvės ir telyčios yra veršingos, ar nėra kiaušidžių pakitimų, lemiančių neveršingumą. 

Kraujo ir šlapimo tyrimo rezultatai leis nustatyti Jūsų gyvulių bandos sveikatingumą, tai padės užkirsti kelią ligoms ir išvengti didesnių nuostolių dėl pasekmių likvidavimo.

Norint užauginti, veisti sveikus ir produktyvius gyvulius, būtina pasirūpinti kokybiškais pašarais ir tinkamai juos naudoti. Subalansuotas gyvulių šėrimas užtikrina produktyvumo didėjimą, jo palaikymą, padeda išvengti medžiagų apykaitos ligų. Atvykę į ūkį, specialistai ištirs pašarus: nustatys jų maistinę ir energinę vertę, pagal pašarų tyrimų rezultatus skirtingoms gyvulių grupėms sudarys racioną. Nepriklausomi gyvulininkystės konsultantai padės parinkti pašarų priedus, atsižvelgdami į jų sudėtį ir kainą. Paskaičiuos, kaip keisis pieno gamybos savikaina, naudojant skirtingus pašarų priedus, nustatys šių produktų optimalius kiekius. 

Išsamesnė informacija

Kontaktai

Kintamos normos tręšimo planai

Jūsų technikoje įdiegtos GPS ar GLONASS sistemos, o tręštuvų išbarstomą trąšų kiekį galima reguliuoti? Tuomet Jums reikalingas tiksliojo tręšimo planas. Sutaupysite, nes trąšų sunaudosite net 25% mažiau, o tręšimas bus vykdomas optimaliai. 

Jūs už efektyvų ir atsakingą ūkininkavimą? Optimalūs tręšimo planai tręšiant organinėmis ir mineralinėmis trąšomis – mažesnė derliaus savikaina ir žala aplinkai.

Išmanus ūkininkavimas – Jūsų verslo sėkmė!

Kontaktai

LŽŪKT laboratorija
Laboratorijoje tiriami visi klientų ūkiuose paimti dirvožemio, taip pat vandens, nuotekų, mėšlo ir kiti ėminiai.
Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 682 38 503; el. paštu [email protected]