Apskaita tvarkoma ūkininkams, įregistravusiems ūkį, gaunantiems ar pretenduojantiems gauti valstybės ir (ar) ES paramos fondų paramą, norintiems teisingai apskaičiuoti mokesčius, siekiantiems gauti banko paskolas, tiksliai įvertinti ūkio veiklos rezultatus ir norintiems priimti teisingus verslo valdymo sprendimus.

Apskaita

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos konsultantai apskaitą tvarko dvejybine apskaitos sistema, nes jos platesnės analitinės galimybės.

Apskaita tvarkoma ūkininkams, įregistravusiems ūkį, gaunantiems ar pretenduojantiems gauti valstybės ir (ar) ES paramos fondų paramą, norintiems teisingai apskaičiuoti mokesčius, siekiantiems gauti banko paskolas, tiksliai įvertinti ūkio veiklos rezultatus ir norintiems priimti teisingus  verslo valdymo sprendimus.

Dėl apskaitos tvarkymo į rajonų biurus gali kreiptis ir ne žemės ūkio veikla užsiimantys juridiniai asmenys.

Taip pat teikiame ir kitas finansinės apskaitos paslaugas: sudarome pradinius balansus, tikriname apskaitos tvarkymo kokybę, teikiame rekomendacijas ir dokumentus PVM susigrąžinti, sutvarkome ilgalaikio turto apskaitą, padedame užpildyti PVM ir GPM deklaracijas ir jas pateikiame VMI, suregistruojame PVM sąskaitas faktūras į gaunamų ir išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registrus, padedame suskaičiuoti darbo užmokestį samdomiems ūkio darbuotojams ir su juo susijusius mokesčius.

Užtikrinamas  kliento duomenų saugumas ir konfidencialumas.

Apskaitos konsultantai prisiima visišką atsakomybę už paslaugos kokybę – finansinės apskaitos tvarkymo paslauga apdrausta civilinės profesinės atsakomybės draudimu.

Įvertinkite mus

Kontaktai