Susitikimas su Latvijos konsultavimo tarnybos specialistėmis

2014-07-14 13:20:43

Liepos pradžioje Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Ūkio apskaitos skyriaus specialistės, Kėdainių ir Radviliškio rajonų biurų ūkio apskaitos konsultantės susitiko su Latvijos žemės ūkio konsultavimo tarnybos buhalterinės apskaitos specialistėmis ir teisininke.

Pasidalinti patirtimi Latvijos specialistės pageidavo jau antrą kartą. Joms buvo įdomu sužinoti, kokios yra ūkio apskaitos konsultantų atsakomybės, kaip vykdoma veikla, teikiamos ūkio apskaitos paslaugos klientams, kaip atliekamas paslaugos kokybės užtikrinimas. Diskutuota apie sutarčių sudarymą, ūkio apskaitos duomenų tinklo (ŪADT) vykdomą veiklą.

Ūkio apskaitos skyriaus vadovė Zita Sinickienė pastebėjo, jog Latvijos konsultavimo tarnybos specialistės domėjosi, kiek laiko užima darbas su klientais, kaip kiekvieną mėnesį vyksta klientų veiklos dokumentų perdavimo konsultantui fiksavimas, kokie terminai ir konsultantų atsakomybė. Aptartas svarbus LŽŪKT ūkio apskaitos paslaugų teikimo kontrolės ir kokybės užtikrinimo klausimas. Pasidalinta mintimis apie ūkininkų mokamus mokesčius Latvijoje ir Lietuvoje.

Latvijos konsultavimo tarnybos specialistės susitikimo metu

Su kolegėmis iš Latvijos diskutavo (iš kairės) Radviliškio r. biuro ūkio apskaitos konsultantė Irena Janulienė, Ūkio apskaitos skyriaus vadovė Zita Sinickienė, Kėdainių r. biuro ūkio apskaitos konsultantė Irena Navickienė

LŽŪKT informacija