Mokymai jums tinkamiausiu būdu ir laiku

2015-04-23 12:30:39

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) specialistai drauge su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centru, Aleksandro Stulginskio universitetu, programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo centru įgyvendino projektą „Informavimo, konsultavimo ir mokymų elektroninės paslaugos vykdant integruotą augalų apsaugą“. Vienas jo tikslų buvo sudaryti galimybes ūkininkams, žemės ūkio specialistams ir konsultantams mokytis nuotoliniu būdu ir gauti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus. Tai galima padaryti užsiregistravus į LŽŪKT specialistų parengtą informavimo, konsultavimo ir mokymų informacinę sistemą „IKMIS“.

Registruotis į mokymus kviečiami visi pageidaujantys tobulinti žinias ar gauti tai patvirtinančius pažymėjimus pagal 8 patvirtintas mokymų programas.

Mokymų programos ūkininkams

Agrarinė aplinkosauga ir kraštovaizdžio gerinimas, kodas 296185007, 18 akad. val.

Augalų apsaugos produktų profesionaliųjų naudotojų (žinių atnaujinimas), kodas 296162067, 8 akad. val.

Kompleksinės paramos reikalavimai (valdymo reikalavimai), kodas 296162023, 10 akad. val.

Augalų apsaugos produktų profesionaliųjų naudotojų mokymo programa (augalų sveikata), kodas 296162003, 16 akad. val.

Mokymų programos konsultantams ir žemės ūkio specialistams

Agrarinės aplinkosaugos ir ūkininkavimo saugomose teritorijose reikalavimų įgyvendinimas, kodas
596185003, 16 akad. val. 
Augalų apsaugos konsultantų mokymo programa, kodas 596162009, 30 akad. val.
Augalų apsaugos konsultantų mokymo programa (žinių atnaujinimas), kodas 596162010, 8 akad. val.
Ūkio veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymas ir apmokestinimo aktualijos, kodas 596134405, 16 akad. val.

Galima pasirinkti mokymo būdą

Informacinėje sistemoje suteikiama galimybė rinktis vieną iš 4 mokymo būdų.
Auditoriniai mokymai. Jų metu lektorius ir klausytojai bendrauja tiesiogiai auditorijoje, klausytojams demonstruojama dėstoma mokomoji medžiaga. Jie gali tiesiogiai lektoriui užduoti klausimus.

Tiesioginė mokymų transliacija. Lektorius klausytojams mokymus veda nuotoliniu būdu. Klausytojai, susirinkę auditorijoje, realiuoju mokymų laiku ekrane gali matyti ir girdėti lektorių, matyti dėstomą mokomąją medžiagą, elektroniniu būdu lektoriui užduoti klausimus.

Elektroninių mokymų vaizdo įrašo peržiūra. Įvykusių mokymų vaizdo įrašas, kurį bet kuriuo metu galima peržiūrėti prisijungus prie autorizuotos IKMIS srities.

Elektroniniai mokymai realiu laiku. Tiesioginė mokymų transliacija, kurioje lektorius ir klausytojas dalyvauja nuotoliniu būdu. Tam tikrą valandą visi užsiregistravusieji per specialiai sukurtą nuorodą realiuoju laiku gali matyti ir girdėti lektorių. Tokių mokymų metu klausytojai gali klausytis lektoriaus, matyti dėstomą mokomąją medžiagą, klausti.

Paieškos langelyje suvedus adresą https://ikmis.lzukt.lt, tereikės užsiregistruoti ir bus galima naudotis visomis teikiamomis paslaugomis. Pasirinkę  paslaugą – Nuotoliniai mokymai, pateksite į vartotojo aplinką, kurioje skelbiami būsimų mokymų tvarkaraščiai ir kita su mokymais susijusi informacija. Belieka pasirinkti reikalingus ir registruotis.

Išbandykite naujas galimybes – sutaupysite laiko ir pinigų. 

LŽŪKT informacija