Gerumas kvadratu

2016-11-04 11:48:25

Penktadienį Konsultavimo tarnybos centrinėje buveinėje darbuotojai spinduliavo gerumu. Jie ėmėsi gražių iniciatyvų – dalyvavo kraujo donorystės akcijoje ir organizavo Pyragų dieną.

Konsultavimo tarnyba jau ne pirmus metus bendradarbiauja su VšĮ Kraujo donorystės centro darbuotojais. Šiais metais medikai įstaigoje lankėsi jau antrą kartą. Smagu, kad kaskart norinčių pasidalinti gerumu ir kažkam išgelbėti gyvybę netrūksta.

Šiais metais nuspręsta gerumo iniciatyvą pakelti kvadratu – kartu organizuoti ir Pyragų dieną. Jos iniciatorė buvo Konsultavimo tarnybos darbuotoja Lina Kazokevičienė, pasiūliusi Pyragų dienos metu surinktus pinigus paaukoti nuo gimimo neįgaliai Vainotiškių kaimo gyventojai Vilmai Tamulytei. Ji prikaustyta prie lovos, gyvena kukliai, todėl visi džiaugėsi, galėdami nors šiek tiek prisidėti prie jos gyvenimo praskaidrinimo.

Kol vieni kolegos aukojo kraują, kiti už simbolinę kainą skanavo naminių pyragų, keptų Vainotikšių kaimo ir Konsultavimo tarnybos kepėjų. Dalintis gera!!!

LŽŪKT informacija